Kahjuks enam liituda ei saa, meeskond on koos.


  Osalemine

  Loometalgutel osalejad on nädalavahetusel kindlas rollis. Meie loometalgutel on rolle kolm: kogukonna liige, ekspert ja avaliku sektori esindaja. Elujõulise lahenduse saavutamiseks on hea, kui meeskonnas on kõik rollid esindatud, seda seetõttu, et nii on tagatud erinevate vaatenurkade ja arvamuste olemasolu. Kui sa tunned, võiksid olla kõigis kirjeldatud rollides, siis vali endale meelepärasem ning vajadusel saad seda koostöös korraldusmeeskonnaga loometalgute alguses muuta.

  Kellena osaled?*

  Ekspert (tunnen seda teemat läbi ja lõhki, see on minu eriala või eriline kirg)Kogukonna liige (olen sellest teemast väga huvitatud, valmis kaasa mõtlema ja tegutsema)Ametnik (see puudutab minu tööd, olen sellest teemast huvitatud, et oma töö paremini teha või seda arendada)


  Lisainfo

  Kui sul on mõni erivajadus (toit, liikumine jms), millest võiksime teada, siis pane see kirja.

  Juhul, kui sul on väikesed lapsed, kellest tulenevalt võib sõltuda sinu soov loometalgutel osaleda, palun anna meile sellest teada. Vastavalt soovile ja laste arvule, saame planeerida lastele vahvad tegevused ja kaaslased loometalgute päevadeks.

  Kui hiljem selgub, et sa siiski ei saa osaleda, siis palun anna sellest meile kohe teada, et mõni teine huviline kohtade puuduse tõttu ukse taha ei jääks!