Soovin liituda Tartu2024 meeskonnaga


  Osalemine

  Loometalgutel osalejad on nädalavahetusel kindlas rollis. Meie loometalgutel on rolle kolm: kogukonna liige, ekspert ja avaliku sektori esindaja. Elujõulise lahenduse saavutamiseks on hea, kui meeskonnas on kõik rollid esindatud, seda seetõttu, et nii on tagatud erinevate vaatenurkade ja arvamuste olemasolu. Kui sa tunned, et võiksid olla kõigis kirjeldatud rollides, siis vali endale meelepäraseim ning vajadusel saad seda koostöös korraldusmeeskonnaga loometalgute alguses muuta.

  Kellena osaled?*

  Ekspert (tunnen seda teemat läbi ja lõhki, see on minu eriala või eriline kirg)Kogukonna liige (olen sellest teemast väga huvitatud, valmis kaasa mõtlema ja tegutsema)Ametnik (see puudutab minu tööd, olen sellest teemast huvitatud, et oma tööd paremini teha või seda arendada)


  Majutus

  Loometalgute majutus asub Värska Veekeskuse hotellis.
  Majutujatega võtame enne üritust eraldi ühendust, selgitame välja erisoovid ja anname lisainfot tasumise ning muude üksikasjade kohta.

  Soovin majutust


  Lisainfo

  Kui sul on mõni erivajadus (toit, liikumine jms), millest võiksime teada, siis pane see siia kirja.

  Kui hiljem selgub, et sa siiski ei saa osaleda, siis palun anna sellest meile kohe teada, et mõni teine huviline kohtade puuduse tõttu ukse taha ei jääks!